Darujte svojim deťom lepšiu a šťastnejšiu maminu

Kniha Ako efektívne zvládať vzdor dieťaťa

Pokiaľ váhate, či práve vy potrebujete zmenu vo vašej výchove, mám pre vás dôležitú informáciu:

Viete že,

 • Väčšina ľudí sa tiež nevzdeláva v rôznych oblastiach života ani vo výchove detí. Ak aj áno a majú potrebné informácie, nevedia to použiť a zapojiť do každodenného života.
 • Veľká väčšina z nás (ľudí) nikdy neuspeje?
 • Stále viac narastá samovrážd kvôli sklamaniu a deti sú v depresiách už v mladom veku?
 • Čoraz viac detí a mládežníkov končí kvôli otrave alkoholom v nemocnici? Tento problém sa odrazí v neskoršej závislosti na alkohole. Počet jedenásťročných detí, ktoré boli prijaté do nemocníc kvôli otrave alkoholom stále stúpa. Rastie aj počet detí, ktoré boli liečené v nemocnici kvôli zneužívaniu drog.
 • Drvivá väčšina rodičov o svojich dospelých deťoch nevie skoro vôbec nič – ak nerátame to, že majú deti, prácu, byt a pod. Ale ako sa cítia, čo prežívajú, či sú ich deti šťastné, aké majú záľuby a kamarátov, to mnohí ani len netušia.

Kde chcete patriť vy? Kde chcete, aby patrili vaše deti?

Môžete to zmeniť a je to iba na vás!

Máte dve možnosti:

 • Budete pokračovať v tom, čo ste sa naučili od svojich rodičov a to odovzdávať
  ďalej a naďalej ostanete v tom životnom štýle ako žijete teraz.

 • Alebo
 • Sa začnete vzdelávať v oblasti výchovy detí a zabezpečíte deťom skvelú budúcnosť,
  lepší vzťah s vami, spokojný a šťastný život.

Začnite už teraz a kúpte si ebook Ako efektívne zvládať vzdor dieťaťa

Kniha Ako efektívne zvládať vzdor dieťaťa

AKO EBOOK POMOHOL OSTATNÝM?

Tak, práve som dočítal túto knihu. Myslím , teda viem , že je to vynikajúci prostriedok predovšetkým na zmenu seba samého, aj keď je možno smerovaná na pomoc pri správnej výchove a vedení dieťaťa.

Zhrnutie:

Mám iný pohľad na svoj život a doterajšie vedenie, myslenie o sebe samom. Ak by môj hlas mal nejakú váhu a vplyv na iných rodičov, určite by som ho odporučil, alebo dal možno aj ako povinné čítanie pre rodičov.

Čítal som veľa kníh, ale ani jedna ma neprinútila sa tak hlboko zamýšľať. Pri tomto čítaní si asi zavarím mozog , ako mi pracuje. Ešte som nečítal knihu , ktorá by ma tak nenásilne nútila riadne prehodnocovať a zamýšľať sa. Ináč to vyjadriť neviem, ale má taký vplyv na mňa, že mení moje názory a návyky od základu.

Mirko Struhár - ekonóm


„Ako rodičia máme popri mnohých povinnostiach tendenciu skĺznuť do každodenného stereotypu a nechať sa zavaliť prácou, starosťami, stresom a všetkým možným a popritom zabudnúť, čo je pre nás najdôležitejšie a aké by mali byť naše priority. Preto je dobré si to raz za čas pripomínať a práve táto kniha je k tomu veľmi dobrou pomôckou. Pri jej čítaní som si znovu pripomenula, že je veľmi dôležité vytvoriť si s našimi deťmi také vzťahy, v ktorých sa budeme vzájomne rešpektovať, vedieť si navzájom vyjadriť svoje pocity, názory, potreby, a to sa dá dosiahnuť správnou komunikáciou. Pretože skutočným úspechom nie je dosiahnuť u dieťaťa slepú poslušnosť, ale naučiť ho, aby sa samostatne vedelo správne rozhodovať čo je dobré a čo zlé, aby sa správne návyky, hodnoty, postoje dostali do srdca dieťaťa.

Tiež ma oslovilo, že pri výchove treba mať na zreteli dlhodobé ciele, ktoré chcem dosiahnuť, čo vlastne chcem deti do budúcna naučiť, aké vlastnosti v nich podporovať a naopak pred čím ich vystríhať. Preto si treba správne ciele najprv stanoviť a potom pri riešení každodenných situácií ich mať na pamäti.

Túto knihu odporúčam všetkým rodičom, ktorí si chcú život so svojimi deťmi užívať. Mňa osobne veľmi povzbudila časť o pozitívnom myslení a tiež o tom, že mamička by si mala urobiť čas aj na seba a dopriať si to, čo ju robí šťastnou, pretože spokojná mamička vie byť omnoho milšia, potom aj na svoje deti a všetko jej ide lepšie od ruky.

Prajem všetkým čitateľkám a čitateľom, aby ste si aj Vy našli v tejto knihe to pravé pre Vás a nám všetkým veľa úspechov pri vychovávaní našich detí.“

Ing. Jana Kandová - ekonómka


Kniha je skvělým návodem jak se zachovat a jednat v různých výchovných situacích. Naučí vás správně komunikovat s dítětem, přistupovat k němu jako k partnerovi, ale aj ako k dieťaťu. A taky vytvořit si tím láskyplný a důvěrný vztah založený na úctě a respektu jeden k druhému. Líbí se mi, že autorka vychází ze svých osobních zkušeností, které popisuje v knize. Nejsou to jen suché teorie o výchovných metodách, ale hlavně praktické ukázky správné komunikace s dítětem v daných situacích. Pomůže vám zachovat si chladnou hlavu, když řešíte konflikt s dítětem a ukáže vám cestu do jeho niterného světa tak, abyste společně, prostřednictvím rozhovoru a správného přístupu, našli to nejlepší řešení.

Eva Staňková - pedagogička

V čom vám ebook pomôže?

 • naučí vás pozitívne myslieť aj v oblasti výchovy a budúcnosti vašich detí
 • naučí vás efektívne komunikovať
  • ako počúvať, aby sme dieťa pochopili a zistili, o čo mu ide?
  • ako klásť tie správne otázky, aby si dieťa samo odpovedalo a prišlo na riešenie?
  • ako uzatvárať dohody, aby riešenie vyhovovalo aj dieťaťu aj rodičovi?
 • naučíte sa povedať NIE tak, aby ho deti prijali a s radosťou urobili to, o čo ich žiadate
 • dozviete sa, čo je zdravá rodičovská autorita a ako ju uplatňovať, aby sme nezlomili detské sebavedomie
 • naučíte sa odovzdať zodpovednosť na dieťa
 • zistíte, kde pramení nervozita na materskej a ako sa jej vyhnúť
 • naučíte sa myslieť aj na seba a plniť si aj svoje sny
 • dostanete podrobný návod, ako všetky informácie preniesť do praxe a používať
 • tiež sa dozviete, čo je tá príčina, ktorá nám bráni preniesť nové informácie do praxe
 • dostanete 11 tipov, ako sa na materskej nezblázniť, ale užívať si to

E-book “Ako efektívne zvládať vzdor dieťaťa”
stojí iba 17,70 € / 479 czk

Kniha Ako efektívne zvládať vzdor dieťaťa

V ebooku sú 15-ročné skúsenosti pretavené do praxe.


Viete, akých peňazí som nikdy neľutovala? Tých, čo som investovala do vzdelania, aj keď to boli stovky eur za jediný kurz. Investície sa mi mnohonásobne vrátili.

Áno, môžem za 17,70 € / 479 czk zaplatiť 1 nákup v potravinách, ale prinesie mi to dlhodobý úžitok, rozvoj, šťastie a lepší život?


Akú cenu má pre vás vaše dieťa?
Akú cenu má pre vás spokojná rodina?
Akú cenu máte vy?

Poďme sa spolu pozrieť, čo získateČas

Tu najdôležitejšiu veličinu. Nemusíte ísť znova cestou, ktorou som išla ja. Verte mi, že nebola ľahká. Ušetrený čas využite zmysluplne. Najlepšie s deťmi, manželom alebo pre seba.

Informácie

168 strán hodnotných informácií, ktoré vás naučím pretaviť do praxe a využívať v bežnom živote.

Rady

Overené tipy, rady, pracovné plány a cvičenia, aby ste si získané informácie vedeli predstaviť na príkladoch a pozrieme sa na svet aj očami vašich detí.

Skúsenosti

To, čo som sa postupom času učila, premietala som do praxe. Vyskúšala som mnoho vecí. A tie čo fungujú vám ponúkam. Ponúkam preverené techniky výchovy, ktoré prinášajú dlhodobý účinok.

Darček

Spolu s e-bookom dostanete zadarmo 3 bonusy ako darček.


Mám pre vás prekvapenie!

Spolu s ebokom dostanete odo mňa 3 hodnotné bonusy v hodnote 70 eur.


Rady, ako na každodenný boj s deťmi
Rady, ako na každodenný boj s deťmi
Konkrétne riešenia na najkrízovejšie situácie s deťmi ako je odmietanie jedla, večierka, ranné vstávanie, domáce úlohy, rivalita a bitka zo súrodencami, zabúdanie, klamstvo, nadávanie, odvrávanie, žalovanie, terajší boj s PC a iné…
Rady, ako na každodenný boj s deťmi
Vzťahové karty
Karty na každý deň, ktoré vás zblížia a obohatia váš vzťah s deťmi.
Rady, ako na každodenný boj s deťmi
20 minút individuálneho poradenstva cez skype zadarmo.

Môžete sa opýať na čokoľvek. Rada vám poradím a pomôžem s vašou výchovou detí. Zistíme, kde robíte chybu, aby sme to mohli odstrániť a nahradiť lepším riešením. A ak sa vám niektoré veci nedaria, spolu sa ich pokúsime prekonať.

Rady, ako na každodenný boj s deťmi
VIP členstvo thanksmoom, ktoré zahrňa podporu a množstvo zľav do budúcna.
Navyše máte 100%tnú garanciu spokojnosti.

Garancia

Nestrácaj svoj drahocenný čas, pretože o pár rokov už môže byť neskoro a konečne začni vidieť výsledky v podobe krásneho vzťahu s dieťaťom, spokojnej rodiny a šťastnej maminy!

V dospelosti je ťažké zmeniť svoj charakter a svoje návyky, ktoré sme celé detstvo používali. Preto, nech sa dieťaťu stanú dobré vlastnosti (potrebné pre úspech) prirodzenosťou už v detstve a v dospelosti má vyšliapanú cestičku.


Objednať knihu

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte
kontaktovať na info@annahvizdakova.sk
Sťiahnuť Obchodné podmienky

“To ako sa teraz rozhodnete, ovplyvní vaše budúce dni a nakoniec aj celý život.

Všetci to vieme aj ta sa vždy rozhodneme v prospech svojej pohodlnosti.„


Nie je to smutné, že 90% ľudstva si nikdy nesplní svoje sny?


Verím, že VY tam nepatríte.